Блог - новини про інновації в будівництві дерев'яних будинків, дач, бань і фасадів | KedrHouse

Блог
Кедр Хаус™

Все про дерев'яне житлове будівництво

Вітаємо в блозі Кедр Хаус™!

Поширені запитання

Якими складами обробляються внутрішні стіни дерев'яного будинку?
Наскільки будинок міцний?
Чи можу я контролювати процес будівництва?
З чого краще будувати дерев'яний будинок? І які матеріали використовує ТМ Кедр Хаус?
Скільки коштує дерев'яний будинок?
<
>
Якими складами обробляються внутрішні стіни дерев'яного будинку?

Будинки наших клієнтів ми обробляємо тільки безпечними для здоров’я і навколишнього середовища складами. Це можуть бути склади на водній основі, емульсії з натуральної сировини з бджолиним воском, льяним масла і смоли. Ми дбаємо не тільки про здорову атмосферу у Вашому дерев’яному будинку, а й про нешкідливість і екологічність для навколишнього середовища. Нашими партнерами є відомі виробники, такі як Remmers (Німеччина), Adler (Австрія), продукція яких отримала міжнародні сертифікати екологічної якості “Der Blau Engel” і відповідають європейському стандарту DIN EN 71/3 Безпека іграшок. Ми підберемо гідні матеріали для Вашого затишного і комфортного житла!

Наскільки будинок міцний?

Міцність дерев’яного будинку залежить від кількох технічних складових, завдяки яким може експлуатуватися більше 50 років, а саме: 1) Проекту, в якому врахована вироблена довжина, габарити, хрестові і інші сполуки бруса, починаючи від першого вінця і закінчуючи фронтонами дерев’яного будинку, балки перекриття з необхідним перетином і способом монтажу, кроквяна система, що припускає природне навантаження і усадку несучих конструкцій. 2) Фундамента з гідроізоляцією, розрахунок якого проведений на підставі геологічних вишукувань і навантажень дерев’яної будови. 3) Кріплення нагелями, які з’єднують вінці бруса між собою в певному зміщенні. Нагеля з обзолом заборонено використовувати в монтажі бруса! Такі кріплення бракуються. 4) Технологія склеювання клеєного бруса, – міцний «межклеевой шов», перевірка якого здійснюється безпосередньо в лабораторних умовах виробництва. Якщо застосовується клеєний брус для балок перекриття, такі елементи мають відмінну склейку від стінового бруса. 5) Просочення дерев’яних конструкцій в межах виробництва – обов’язкова. Такі засоби називають «транспортними або будівельними антисептиками», які дають деревині додатковий захист від агресивного зовнішнього середовища на час відвантаження і будівельного процесу. 6) Оновлення фасаду і огорож в один шар з періодичністю 1 раз в 5-7 років.

Чи можу я контролювати процес будівництва?

За контроль щодо виконання обсягу робіт і приймання за якістю матеріалів, відповідає фахівець технічного нагляду, якого Замовник запрошує до співпраці на період будівництва будинку. У такій ситуації, ви зможете контролювати процес будівництва свого будинку з бруса. Краще, щоб технічний нагляд мав досвід у веденні контролю з будівництва заміських котеджів, тоді він добре орієнтується у взаємодії між підрядниками невеликих фірм. Якщо даний фахівець не знає специфіки дерев’яного домобудівництва, відповідальні співробітники демонструють технологію монтажу, особливості замовлення, складування і виробництва основних дерев’яних конструкцій з пиломатеріалом при зустрічах в офісі і на об’єктах ТМ Кедр Хаус. Зручний спосіб перевірки процесу будівництва – чути звіт про фактичних і планових роботах на щотижневому зборах з керівником будівництва або менеджером проекту, отримувати фотозвіт ходу будівництва та прихованих робіт, задавати питання, взаємодіяти.

З чого краще будувати дерев'яний будинок? І які матеріали використовує ТМ Кедр Хаус?

Коли закрадається перша думка про дерев’яний будинок, відразу виникає питання: «З чого краще будувати будинок, які матеріали використовувати?». Вибір матеріалу залежить від особистих переваг майбутніх домовласників. Фахівці ТМ Кедр Хаус допоможуть підібрати необхідні матеріали, які будуть найкращим чином підходити під обраний архітектурний проект і обов’язково підкреслювати переваги Вашого будинку. Зрозуміло, будинок з дерева – це найкращий варіант для комфортного і безпечного життя. Тому які б матеріали ви не обрали: профільований брус, лафетну колоду або високотехнологічний клеєний брус мають бути тільки якісними, надійними і відповідати всім будівельним нормам. Переваги матеріалів, які використовує Кедр Хаус:

 • Тільки добірна сировина 1-го, 2-го сорту з лісу хвойних порід (вік дерев понад 50 років), що ростуть на території України, тому що український ліс стійкіший до місцевих кліматичних умов.
 • Фінські технології будівництва, які дозволяють нам створювати високотехнологічні конструкції.
 • Унікальний клеєний брус з запатентованим теплим профілем, який за якістю і характеристиками нічим не поступається брусу фінських виробників. Ми перевіряємо кожен брус, перш ніж запустити його в роботу.
 • Енергозберігаючі дерево-алюмінієвий віконний профіль, що перевершує європейські аналоги.
 • Швейцарський поліуретановий клей не містять формальдегідів за допомогою якого виготовляються всі наші конструкції.
Скільки коштує дерев'яний будинок?

Обираючи компанію для будівництва дерев’яного будинку, слід враховувати, якщо ціна за квадратний метр будинку у когось дешевше, це не показник для остаточного прийняття рішення. Важливим аспектом є, що входить в комплектацію, яка якість матеріалів з яких буде побудований Ваш будинок і які матеріали можна замінити на більш дешеві, але по властивостях не відрізняються від дорогих. Також необхідно уважно вивчити масу інших нюансів, які Ви можете не врахувати або навіть не підозрювати про їхнє існування. Погодьтеся, все знати неможливо, та й не потрібно! Тому правильно довірити будівництво свого будинку компанії, у якій питання ціноутворення не буде розмитою темою, і Ви отримаєте відповіді на Ваші питання. ТМ КЕДР ХАУС цінує і поважає кожного свого клієнта і гарантує Вам чітку ясність / прозорість в складанні кошторису на кожному етапі будівництва. Кінцева ціна дерев’яного будинку складається з багатьох речей таких як:

 • тип будови дерев’яного будинку;
 • геологічні дослідження грунту;
 • внутрішня і зовнішня обробка дерев’яних стін;
 • проведення комунікаційних робіт: системи опалення, електропроводки, водопостачання, сигналізації і т.п.

Можливі додаткові витрати:

 • своєрідний тип фундаменту з утепленням;
 • облицювання цоколя;
 • облаштування тераси з зовнішніми сходами;
 • установка камінів або печей;
 • кількість і розмір віконних систем;
 • інші Ваші побажання.

Як бачите ціна залежить від безлічі факторів, тому перш ніж назвати остаточну суму, ми рекомендуємо ознайомитися з іншими аналогічними за типом будови і площі проектами дерев’яних будинків, щоб розуміти приблизну вартість. Фахівці ТМ Кедр Хаус допоможуть підібрати підходящий варіант будинку з оптимальною для Вас внутрішнім плануванням. У нашій компанії ціни на дерев’яні будинки з клеєного бруса є обгрунтованими і реальними.

Залишилися питання? Задайте їх нашому експерту
по телефону +38 (067) 490-90-93 або залиште заявку
МИ ПИШЕМО ДОБРЕ І НЕ ЧАСТО
В основному про будинки, матеріали, тенденції та стилі, тому що ми - КЕДР ХАУС ™, українська будівельна компанія.

P.S. До мейлів ставимося дбайливо, нікому не роздаємо.

Контакти

м. Київ
map
Спеціальна пропозиція