Кесонні стелі з дерева - модна тенденція з минулого | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Кесонні стелі з дерева – модна тенденція з минулого

Фахівці Кедр Хаус ™ звернули увагу на кесонні стелі з бруса в 2017 році в робочому проекті архітектурної студії. Читаємо в Інтернеті: «кесон в архітектурі» – це стельова конструкція з окремими нішами квадратного, прямокутного, ромбоподібного виду, з клеєних балок або масивного дерева. Такі поглиблення декорують фанерою, вагонкою, розписом або багетними плінтусами зі світильниками. Кесонні стелі проектуються з гіпсокартону та інших матеріалів, так як Кедр Хаус ™ спеціалізується по дереву, акцентуємо увагу тільки на те, що створюємо і будуємо.

Люди цікавляться кесонними стелями, візуал-любителю старовинних особняків або музеїв поміщиків, сподобається, – ідея застосувати в будинку, відкриту конструкцію з поперечних і поздовжніх клеєних балок.

Кесонні балки передбачають у проекті, до початку будівництва заміського будинку. У приміщеннях з стелями понад 2700 мм, кесони поліпшать акустику в вітальні, їдальні, кабінеті або веранді. Ви побудували заміський будинок, квартиру або офіс, але готове перекриття підлягає навантаженню, тоді кесони з фальш – бруса впишуться в новий інтер’єр.

Стандартне оформлення стель у дерев’яному будинку або офісі – не приваблює увагу, а кесонні стелі стильно виглядають, визначають архітектурний стиль в інтер’єрі приміщень. Стелі нижче 2700 мм, навантажувати кесонами не розсудливо, краще зверніть увагу на інший вид декорації – відкриті видимі клеєні балки, без перетину.

Балки стель для  будинку з клеєного бруса , можуть бути не стандартних габаритів: 80х240 мм, 60х240 (200) мм, 90х180 (170) мм, 60х180 (170) мм, 180х180 мм, 160х160мм довжиною від 6 м. п. до 10,9 м. п. і інші розміри, замовляйте в офісі Кедр Хаус ™ поштою – order@kedrhouse.com.ua, по телефону: 096-67-60-60-4

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція