Дерев'яні фасади - замовити обробку фасаду з натурального масиву дерева / бруса | KedrHouse

Фасади

Дерев'яні ВЕНТИЛЬОВАНІ

Фасади

Фасад на дерев’яний будинок

100 м2
планкен
140х40

Фасад на цегляний будинок

100 м2
планкен
140х40

Фасад на цегляний будинок 1

100 м2
планкен
140х40

Фасад на цегляний будинок 2

100 м2
планкен
140х40

Фасад каркасного будинку

100 м2
планкен
140х40
Показати ще

МОНТАЖ ДЕРЕВ'ЯНИХ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ

ПРИСТРІЙ УТЕПЛЕНИХ І НЕ УТЕПЛЕНИХ ФАСАДІВ НА БУДЬ-ЯКІ БУДИНКИ

ФАСАДИ З УТЕПЛЕННЯМ

Дерев’яні вентильовані утеплені фасади збережуть тепло і затишок у Вашому домі, захистять будинок від вогкості, холоду і руйнувань, додадуть естетичної привабливості. Конструкції утеплених фасадів з якісних, екологічних матеріалів з високими характеристиками теплопровідності, водопоглинання, паропроникності, звукопоглинання, пожаропрочность.

Замовити

Фасади без утеплення

Дерев’яні вентильовані фасади служать додатковим декором Вашого екстер’єру. Оформлення будинку деревом викликає захоплення у оточуючих, несе захисну функцію від впливів навколишнього середовища, не порушує природний повітрообмін і вентиляцію. Дерев’яний вентильований фасад – обшивка декоративної дошкою: ромбовидна дошка, блок-хаус імітація профільованого, клеєного бруса, круглого колоди.

Замовити

Захист фасадів

Фарбування – один з методів обробки, який захищає Ваш дерев’яний фасад від вологи, грибка, шкідливих комах, а також знижує вплив ультрафіолету. Фарби та глазурі одночасно служать антисептиками, їх різноманітна колірна гамма дозволяє реалізувати будь-які Ваші ідеї. Додатково дерев’яні фасади ми обробляємо вогнестійкими захисними засобами.

Замовити

Інші послуги

які надає Компанія Кедр Хаус™:

Комплексне замовлення від 100 кв. м!
герметизація швів
от 25-35 грн/м.п.
конопатка зрубу
от 12-22 грн./м.п.
шліфування
от 40-70 грн./м.кв.
реставрація
от 175 грн./кв. м.
окосячка вікон/прорізів
от 700 грн./шт.
фарбування
от 40-60 грн./кв.м
декоративні роботи
от 160 грн./кв.м.
захист деревини
от 15 грн./кв.м.
Комплексне замовлення від 100 кв. м!
Повний спектр послуг
ТМ Кедр Хаус
в одній презентації

ДЕРЕВ'ЯНІ ФАСАДИ

Дерев'яний вентильований фасад від Кедр Хаус ™ - символ затишку і комфорту, він органічно виглядатиме з Вашим будинком і гармонійно впишеться в будь-який природний ландшафт! Дерев'яний фасад зробить Ваш будинок тепліше, захистить несучі стіни від руйнувань, підвищить вологостійкість і звукоізоляцію. Або просто оновить і додасть свіжості зовнішньому вигляду Вашому будинку.

Будь-який будинок ефективніший в експлуатації з додатковим захистом і утепленням фасаду. Відмінний вибір в застосуванні зовнішніх дерев'яних захисних конструкцій - це натуральний матеріал, який гармонійно стикається з каменем, склом і поширеною штукатуркою. Тут головна цінність зовнішніх архітектурних рішень - природна краса і довговічність фасадного матеріалу.

Фасад з дерева легко оновити - просочити одним шаром блакиті, пофарбувати або замінити пару елементів. Головне, що міцні несучі стіни Вашого будинку можуть бути побудовані по різноманітним технологіям: класична дерев'яна каркасна, рублена, цегляна, бетонна або кам'яна.

Прихильникам сучасної стилістики, природних форм і фактур, монтаж дерев'яних вентильованих утеплених, а також не утеплені фасадів для таких будівель:
- будинки дерев'яні з товщиною стін до 180 мм;
- будинки дерев'яні каркасні із загальною товщиною стін до 200 мм;
- будинки кам'яні з газоблоків, керамічних блоків, пінобетону без штукатурення або часткової штукатуркою;
- будинки комбіновані заміські.

Надайте Вашому будинку особливу індивідуальність в архітектурі за допомогою дерев'яних вентильованих фасадів від Кедр Хаус™!
МИ ПИШЕМО ДОБРЕ І НЕ ЧАСТО
В основному про будинки, матеріали, тенденції та стилі, тому що ми - КЕДР ХАУС ™, українська будівельна компанія.

P.S. До мейлів ставимося дбайливо, нікому не роздаємо.

Контакти

м. Київ
map
Спеціальна пропозиція