Блог про дерев'яному житловому будівництві | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Про що блог Кедр Хаус ™ …

Кедр Хаус ™ – будівельна компанія з 9-ти річним практичним досвідом в дерев’яному житловому будівництві.

Фахівці компанії прагнуть бути кращими з кращих, тому при будівництві дерев’яного будинку з брусадачі цілорічноїдобротної лазні або інших конструкцій (монтаж вентильованих утеплених фасадів) використовують тільки якісні будівельні матеріали, а в основі будівництва – сучасні технології фінських будівельників.

Реалізація будь-якого проекту здійснюється з грамотним, професійним підходом. Правильність і чіткість дій всієї команди Кедр Хаус ™ дозволяють виконувати будівельні роботи на найвищому рівні і в строк.

Успіх команди Кедр Хаус ™ полягає в тому, що особисті придбання кожного в дерев’яному житловому будівництві дозволяють не тільки побудувати черговий сучасний дерев’яний будинок, але і підвищити рівень життя будь-якого охочого на більш комфортний і безпечний.

Приносити користь людям стала нашою основною стратегією – це дозволяє нам підходити індивідуально до кожного клієнта, зосереджуватися на його основних потребах і побажаннях, бачити його очима, яким буде майбутній дерев’яний будинок і покращувати проект разом до досконалості.

У нашому блозі ми поділимося з Вами історіями наших клієнтів і секретами дерев’яного домобудівництва, починаючи від технології виробництва і закінчуючи сервісом після заселення. Наше бажання донести сучасному суспільству всю красу заміського дерев’яного будинку і виявити всі підводні камені, які можна з легкістю обійти.

«Наш девіз – Живи ЗдОрово!»

Читаючи блог, Ви знайдете для себе багато нового, корисного і цікавого:

  • Вигоди в термінах або фінансах, засновані на життєвих історіях в будівництві і обслуговуванні заміського дерев’яного будинку.
  • Інформацію, про вибір виробника дерев’яного будинку, монтажників дерев’яного будинку, про мінімальний і оптимальний склад робочого проекту.
  • Секрети, що дійсно працюють для збільшення експлуатаційного строку дерев’яного будинку.
  • Значущість цінності ролі Замовника, технічного нагляду, генерального підрядника, основного підрядника, субпідрядника, власника виробництва, власника будівельної фірми, архітектора проекту та інших учасників.

Саме для Вас блог буде наповнюватися актуальною і корисною інформацією. Ви завжди можете задати питання в області дерев’яного домобудівництва і отримати на них відповіді.

Запрошуємо Вас до кола людей, що підвищують рівень комфорту свого життя, живучи в дерев’яних будинках

Вибір завжди за Вами!
Завжди раді допомогти, Ваш Кедр Хаус ™!

Для тих, хто хоче дізнатися більше про нас, пропонуємо Вам переглянути відео-інтерв’ю першої особи компанії, натхненника, засновника Кедр Хаус ™ – Олени Трохименко на радіо Europa Plus Ukraine Радіо 107.

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція