Утеплення стін дерев'яного будинку | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Утеплення стін дерев’яного будинку

Перед тим як приступити до утеплення стін дерев’яного будинку, необхідно отримати висновок фахівців, що обслуговують будинки. Це робиться для того, щоб правильно порахувати навантаження і визначити необхідний тип утеплення.

Найпростіший варіант утеплення дерев’яного будинку полягає в герметизації між вінцями й у перерубах. Слабкі місця покаже тепловізор (про це ми писали в одній із минулих статей). Щілини закладаються спеціальним шнуром і поверх наноситься акриловий герметик (наприклад, виробника Ramsauer, Австрія), що створює водонепроничаючу еластичну мембрану. Такий спосіб зазвичай використовується в будинках з оциліндрованих колод, профільованого бруса й у диких зрубах.

Більш складним є утеплення віконних коробок, через які йдуть великі втрати тепла. Без демонтажу тут не обійтися: знімаються лиштви, відкоси, підвіконня і відливи, прибирається старий або неякісний заповнювач. У простір між склопакетом і стіною укладається утеплювач, закріплюється захисними мембранами й назад ставиться обв’язка вікон.

Найбільш трудомістким варіантом є утеплення стін зовні. Такі фасадні роботи особливо потрібні, якщо товщина стін менша за 160 мм, чого недостатньо для всесезонного проживання в нашому кліматі. Зверніть увагу: перед початком потрібно обов’язково перевірити фундамент будинку і його конструктив на прийняття подібних навантажень, оскільки вага системи досить велика й має вплив на несучу здатність стін. Це той випадок, коли не можна покладатися на «авось».

Ми в компанії «Kedr House» впевнені: у будівництві не буває несуттєвих моментів. Виробництво будь-яких робіт повинно бути технічно обґрунтовано. Тільки після виїзду й огляду Вашого будинку фахівцями, можна скласти правильний план усунення тепловтрат. Тому, щоб уникнути зайвих витрат і наслідків інтуїтивних робіт, рекомендуємо замовити в нас експертний висновок щодо утеплення Вашого будинку. Послуга платна і виконується за договором. Крім того, Ви можете отримати розрахунок вартості робіт. А бонусом фахівці нашої компанії підкажуть ідеї для гарного утеплення будинку.

Отримати консультацію щодо Вашого будинку можна у фахівців компанії «Kedr House» за тел.: +38 (063) 067 67 67

 

Перейти на сторінку «ФАСАДИ»

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція