Мода в архітектурі - дерев'яні вентильовані фасади, ВІДЕО | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Модні віяння в архітектурі – дерев’яні вентильовані фасади! ВІДЕО!

Дерев’яні вентильовані фасади – це один із напрямів Кедр Хаус ™. Дизайнерські ідеї і надійні традиційні технології Кедр Хаус ™ дозволяють створювати абсолютно нові унікальні продукти, які стали новомодним трендом вже протягом останніх 5-ти років серед приватного котеджного будівництва України.

! При монтажі фасаду обов’язкове створення вентиляційного зазору між деревом (планкеном) і стіною для циркуляції повітря, забезпечивши тим самим повітрообмін, що дозволяє волозі конденсату випаровуватися, не застоюючись на деревині.

Основні функції дерев’яних вентильованих фасадів:

  1. Утеплення стін хоч і не є обов’язковим елементом системи, але найчастіше виявляється необхідним. Економія на основних будівельних матеріалах, призводить до підвищення витрат в експлуатації. У цьому випадку мова йде про опалення приватного будинку з бруса: тепло просто йде через стіни. Тому фасади утеплюють мінераловатними плитами, а надати їм гарний зовнішній вигляд можна за допомогою дерев’яної обробки. До переваг такого способу утеплення відноситься швидкість виконання робіт і практично повна незалежність від погодних умов (на відміну від “мокрих” процесів, вироблених тільки при плюсовій температурі).
  2. Захист стін – це спосіб захистити стіни від зовнішнього впливу навколишнього середовища, а також можливість приховати дефекти старих стін або невдало викладених з цегли або каменю нових.
  3. Декоративне оздоблення. Дерево, як еко-тренд, багато років займає провідні позиції в дизайні інтер’єрів, а останнім часом з’являється на фасадах – окремо або в комбінації з іншими видами обробки: каменем, декоративною штукатуркою. Тепла текстура натурального матеріалу додає екстер’єру затишку.

Відео огляд дерев’яного фасаду, де задекорована окремі фрагменти оштукатуреного будинку. Імітація бруса 160х22 мм і дошка зрощена, стругана 90х18 мм.

Види обшивки дерев’яних вентильованих фасадів

Для обробки використовуються різні профілі пиломатеріалів. Найпоширенішим видом обшивки є дошка ромбовидного перетину: ромбус або планки. Скошені грані приховують просвіти зазору і мінімізують можливість попадання атмосферної вологи всередину. Простота кріплення дозволяє спростити процес монтажу і, відповідно, скоротити термін будівництва. Також, можливо вибрати відкритий або прихований варіант кріплення в залежності від дизайну.

Висота, товщина і порода дерев’яної обробної дошки може бути різна. З нами завжди можна домовитися про оптимізацію витрат!

Окремо варто зупинитися на можливостях колірних рішень дерев’яних фасадів

Різноманітність фарб для зовнішньої обробки допоможуть реалізувати політ дизайнерської фантазії: заводи Німеччини, Австрії, а також вітчизняні виробники поставляють на ринок від напівпрозорих пастельних тонів, що підкреслюють візерунок зрізу дошки, до матових покриттів з металевим мерехтінням.

Надайте Вашому будинку особливу індивідуальність в архітектурі за допомогою дерев’яних вентильованих фасадів від Кедр Хаус™!

Ознайомитися з будинками, які вже придбали свій вишуканий вигляд можна ТУТ.

 

Зразки фасадів і матеріалів можна вибрати в нашому офісі. 
Надсилайте свій фасад на прорахунок інженеру!

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція