Чи тепло в будинку з клеєного бруса товщиною 200 мм | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Правда про те, чи тепло в будинку з клеєного бруса товщиною 200 мм. ВІДГУК господаря дерев’яного будинку!

Проживши три зими в дерев’яному будинку, хочу відповісти на найбільш поширені і хвилюючі питання людей. Сподіваюся мій досвід буде корисним для всіх, хто замислюється про будівництво свого будинку з дерева.

Моя історія така: бажаючи побудувати собі будинок, мій вибір зупинився на технології дерев’яного будинку з клеєного бруса. У 2011 році я знав всі переваги і недоліки дерев’яних будинків. Але залишалися питання, на які я зміг відповісти тільки поживши в дерев’яному будинку в зимовий період.

Питання життєвого характеру, а саме:

Наскільки холодно в дерев’яному будинку?

Дерев’яний будинок нам служить дачею для цілорічного відпочинку. У нашому будинку стіна з клеєного бруса товщиною 200 мм повністю забезпечує збереження тепла.

Ось факти зимового періоду, які говорять самі за себе:

  • Коли на вулиці -10°С протягом 2-3 тижнів, температура в неопалюваному будинку не опускається нижче + 3°… + 5°С.
  • При температурі + 19°С усередині будинку, також комфортно, як при + 21°С в цегляному, через меншу вологість. За тактильним відчуттям стіни теплі.

Які витрати необхідні на опалення дерев’яного будинку?

Камінь і цегла завжди вбирають в себе більше вологи з повітря, ніж дерево. З цієї причини потрібно більше тепловитрат, щоб висушити стіни цегляного будинку.

Для опалення нашого дерев’яного будинку ми використовуємо газовий котел. Встановлюємо режими котла: + 10°С в робочі дні; + 19°С – вихідні.

При загальній площі будинку 123 кв. м. з другим світлом, найбільшими перепонами споживання газу становить 150 м3/місяць.

Важливо, при проектуванні будинку, фахівцями Kedr House ™ була передбачена система інженерної розв’язки для альтернативних джерел енергії, в майбутньому ми можемо поставити твердопаливний котел на пелетах і ін.

І трохи про особисті відчуття про дерев’яний будинок …

Дерев’яний будинок – це живий організм, дерево продовжує жити, навіть перебуваючи в стіні будинку. Тому потреба відчувати поруч живе дерево, а не камінь – це персональний вибір.

Кінцевий вибір тільки за вами, коли ви вирішите, що потрібно саме вам.

 

Костянтин, с. Тарасівка, Києво-Святошинський р-н.

 

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція