Утеплений вентильований фасад | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Утеплений вентильований фасад

Сучасні методи утеплення фасаду будинку мають чіткі критерії, дотримання яких впливає на якість робіт і експлуатацію. Ці моменти ми розглянемо в даній статті.

Перед початком робіт рекомендується зробити зйомку тепловізором. Це недорога послуга, яка показує повну картину теплопровідності в будинку. Замовник отримує візуалізацію всіх місць, де йдуть втрати тепла, і які слід додатково утеплити всередині або зовні до початку фасадних робіт.

Утеплений вентильований фасад повинен мати проміжок між утеплювачем і зовнішнім оздоблювальним матеріалом. Деякі стіни (дерев’яні, наприклад), можуть проводити пар зсередини в зовнішні шари. Конденсат може також збиратися з боку зовнішньої обробки. Вентиляційний проміжок дозволяє уникнути псування утеплювача, втрачає свої властивості при намоканні. У такий спосіб повітрообмін виводить накопичену вологу.

Чим утеплити фасад приватного будинку залежить від вибору власника. Це можуть бути звичні мінераловатні плити або сучасні популярні плити на базі Neopor. Це спінений гранулят полімеру з графітовою добавкою, який поліпшує загальні теплоізоляційні властивості. Серед переваг: стійкість до гнилі й навантажень, вогнестійкість і висока ефективність.

Ми в компанії «Kedr House» постійно шукаємо нові рішення для наших клієнтів, пропонуємо сучасні матеріали. Телефонуйте, записуйтеся на зустріч із нашими фахівцями, щоб дізнатися актуальну інформацію щодо ефективного утеплення фасадів будинку, щоб отримати рекомендацію щодо Вашого об’єкта й розцінки за роботу!

 

Дізнатися розцінки на утеплений вентильований фасад, а також отримати консультацію з технології та утеплення можна у фахівців компанії «Kedr House» за тел.: +38 (063) 067 67 67

 

Перейти на сторінку «ФАСАДИ»

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція