Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ГАРАНТІЯ 30 РОКІВ - Поетапна оплата - ТЕРМІНИ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДИНКУ: ВІД 65 ДНІВ

Ви знаєте, що може входити до складу клеєного бруса? ВІДЕО!

Клеєний брус на ринку дерев’яного домобудівництва представлений різного рівня якості. Для того, щоб побудувати дерев’яний будинок Преміум-класу з відмінним зовнішнім виглядом і хорошими експлуатаційними характеристиками, клеєний брус повинен відрізнятися своєю якісною перевагою.

Цей матеріал стає все більш популярним, але чи знаєте Ви, що може ховатися в складі клеєного бруса?

Вам можуть пропонувати клеєний брус з сосни європейської або ялини звичайної (укр. «Смерека»). Ціна за 1 м³ на одну і ту ж породу може істотно відрізнятися як в меншу, так і в більшу сторону. Залежить це від багатьох факторів. Один з них – це при виробництві клеєного бруса змішуються різні породи хвойних дерев.

Великою ймовірністю може бути, що в клеєного бруса буде підмішана ялиця (укр. «Ялиця»). Визначити це складно і залишається тільки сподіватися на сумлінність виробників.

 

Ялиця значно відрізняється характеристиками і вартістю від своїх хвойних побратимів:

Плюси

  • Деревина з ялиці практично не має запаху (може бути і мінусом для любителів деревного хвойного запаху).
  • Ялиця виділяє фітонциди, які очищають повітря, крім того, особливі ефірні масла зроблять атмосферу в домі легкою і приємною.
  • Цей вид деревини менше уражається синявою.

Мінуси

  • Ялиця – сама м’яка і легка з хвойних порід дерева.
  • Ялиця не має смоляних кишень, через відсутність смоли дерево схильне до швидкого гниття.
  • Ялиця швидко покривається пліснявою при підвищеній вологості.
  • Здатність утримувати кріплення (опір висмикування цвяхів і шурупів) в середньому на 25% нижче, ніж у сосни, на 10% нижче, ніж у ялини, і в 3 рази нижче, ніж у ясеня.

 

Мінуси ялиці роблять її непридатною в будівельній галузі і тому рідко використовують в несучих конструкціях дерев’яного будинку з бруса.

Її можуть застосовувати: в целюлозній промисловості, при виготовленні декоративних елементів дерев’яних будинків, меблів, музичних інструментів і т.п. Мінуси ялиці роблять її непридатною в будівельній галузі і тому рідко використовують в несучих конструкціях дерев’яного будинку.

Звертаємо Вашу увагу, що Ви маєте право запросити у виробника максимально повну інформацію про склад клеєного бруса і отримати відомості про характеристики деревини. Наприклад, це може бути Сертифікат походження деревини або інший документ, що підтверджує склад клеєного бруса.

 

Алена Трохименко: «Завжди з турботою про своїх клієнтів! У моєму відео, я звертаю Вашу увагу про що можуть замовчувати виробники клеєного бруса. »

 

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція