Обшивка фасаду деревом від ТМ Кедр Хаус. | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Обшивка фасаду деревом

Оздоблення фасаду деревом — тренд, який містить у собі натуральну красу природного матеріалу, привабливу фактуру, а також екологічність. Ми в компанії «Kedr House» уловили ці тенденції багато років тому й ретельно їх опрацювали, щоб запропонувати своїм клієнтам найбільш цікаве якісне рішення. У нас є безліч варіантів. Це може бути недорога й гарна обробка фасаду будинку й бані або ексклюзивний дизайн екстер’єру.

Сучасна обробка фасадів приватних будинків є одним із найзатребуваніших видів робіт протягом багатьох років. Тому ми постійно працюємо над удосконаленням технології, розробляємо нові варіанти вузлів кріплень, застосувань профілів, щоби зробити цей вид послуг максимально доступним для клієнтів і швидким у виконанні елітного особняка.

Сучасний ринок пропонує величезний різновид пиломатеріалів для обшивки фасаду. Це планки, імітація бруса, Z-образні й інші профілі з масиву або зрощені. Переважно використовується сосна, ялина, модрина, термооброблені дерева різних твердих порід. Обшивка фасаду дошкою буває горизонтальною, вертикальною, можна поєднувати обидва види монтажу в одному проекті — це нове трендове поєднання трапляється в модних дизайнерів. Така кількість варіантів відкриває можливості для втілення найяскравіших ідей оздоблення фасаду під ключ.

Обшивка фасада деревом

Крім естетичної привабливості, обшивка фасаду деревом допоможе красиво оформити утеплення будинку. Адже конструкція каркаса, розробленого нашими фахівцями, дозволяє розмістити між стіною й пиломатеріалом «пиріг» із мінераловатних плит і волого-вітрозахисних мембран.

У такий спосіб можна утеплити стіни приватних будинків із цегли, газоблоку, бетону, дерева та ін. Водночас підвищити енергоефективність житла й заощадити на опаленні. Роботи з утеплення та обшивки дошкою можна виконувати в будь-яку пору року, і в цьому ще один плюс, у порівнянні з технологією мокрого фасаду.

Дізнатися ціни на фасадні роботи обшивки деревом, а також отримати консультацію з технології та утеплення можна у фахівців компанії «Kedr House» за тел.: +38 (063) 067 67 67

Перейти на сторінку «ФАСАДИ»

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція