Проект дерев'яного будинку - Англійський 120! | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

Проект дерев’яного будинку від Кедр Хаус ™ – Англійська 120! ХІТ-продажів літа 2017!

В основу проекту дерев’яного будинку з мансардою площею 120 кв. м. покладена ідея стилю англійської архітектури, яка проглядається в конструктивних особливостях і в зовнішній обробці  будинку з клеєного бруса.

Англійському стилю притаманна асиметрія в екстер’єрі. Особливість полягає в гострому і високому даху, яка дозволила облаштувати мансардний поверх. Елегантність дому надали великі вікна, завдяки їм завжди буде присутнє в будинку яскраве природне освітлення. Зовнішнє оздоблення фасаду зі стриманим консерватизмом – стіни коричневого відтінку на тлі яких контрастні білі двері, вікна, покрівельні звіси, огорожі на балконі і терасі.

Чи буде інтер’єр будинку відповідати англійському стилю, залежить від власника будинку. А ось планування будинку виконане в аристократичних традиціях. У передпокої знаходиться місце для місткої шафи, де можна зберігати сезонний одяг, що зручно при різкому перепаді температур. Основним приміщенням є простора вітальня-студія майже 42 кв. м. з виходом на терасу. За рахунок великих вікон вітальня дуже світла. Одним з переваг проекту в англійському стилі – це кухня, яка відокремлена від зони відпочинку. На першому поверсі передбачена душова.

Другий поверх – традиційно спальний. Спальних кімнат в даному дерев’яному будинку – 3. Одна зі спалень з наявністю балкона. Додатково на другому поверсі передбачений другий санвузол і гардероб.

Подібний проект дерев’яного будинку в англійському стилі викликає асоціації повного комфорту всередині і бездоганною стилізацією зовні. Такий будинок підійде для всіх поціновувачів прекрасного, в ньому поєднується вишуканий смак аристократизму з усіма комфортними умовами для проживання.

Проект «Англійська 120» став Хітом продажів літа 2017 року.

Уже хочете собі такий будинок? Чекаємо Ваших заявок!

 

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція