Поетапне будівництво дерев'яного будинку. | ТМ Kedr House
Блог
Кедр Хаус™
Все про дерев'яне житлове будівництво

У Кедр Хаус діє комфортна поетапна система оплати на будівельні роботи

Фахівцями ТМ Кедр Хаус розроблена і використовується система, при якій можна комфортно для своїх фінансових надходжень і без втрати якості організувати будівництво дерев’яного будинку з бруса.

Перший етап – закритий контур будинку

Включає такі фази як, фундамент, зведення стін, балок перекриття, нанесення захисту по всьому фасаду будівлі, встановлення вікон і вхідних дверей, а також покрівлю з оформленням звисів і монтажем водостічної системи. Витрати по даному етапу займають до 60% від загального бюджету будови.

Другий етап – комунікації будинку

Далі, в комфортні для вас терміни, проводяться інженерні комунікації, і роботи з утеплення та звукоізоляції дерев’яного будинку. Витрати по даному етапу займають до 15% від загального бюджету будови. Наприклад, після підключення дерев’яного будинку під сигналізацію і опалюючи його, можна звільнити свій час для підбору внутрішнього облаштування, відповідного особистим інтер’єрним задумом і впевнено перейти до наступного кроку.

Третій етап – внутрішня обробка та облаштування будинку

Наступний етап, самий творчий – внутрішнє оздоблення стін, стель, підлог, плінтусів з установкою міжкімнатних дверей та електрофурнітури.

В одному з побудованих будинків з бруса присутні одинадцять різних тональностей в стінах і підлогах, гармонійно використані породи дерева: сосна, бук, дуб та ясен. В іншому будинку, внутрішні стіни з клеєного бруса взагалі не пофарбовані і не просочені, тільки шліфувальне матування поверхні! Так, ви саме це і прочитали, на стінах нічого немає, навіть лляної олії. І повірте, що ці стіни дуже добре виглядають після 4-х років проживання. А третій дерев’яний будинок, наша команда облаштовувала всім, не тільки індивідуальним виготовленням меблів, а й побутовою технікою включаючи електрочайник. Такий етап обходиться господареві будинку до 25% від загального бюджету будівництва.

Важливою складовою нашої роботи є договірні відносини при всіх етапах будівництва дерев’яного будинку, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Співпрацюючи з командою Кедр Хаус, ви побачите в дії професійну турботу, уважність, легкість, позитивний настрій, конструктивний і логічний підхід до завершення кожного будівельного етапу, відчуєте командну підтримку в процесі прийняття рішень, посмакуєте особистісну свободу вибору, – співтворчість в реалізації свого будинку з бруса.

Підписатися на розсилку

Контакти

м. Київ
Спеціальна пропозиція